Svátek má: Ester

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Dokdy bude Havloidní totalita v Česku? Kdy už konečně tady zavládne demokracie a budu moci svobodně, bez toho, abych byl lynčován lepšolidmi, vyjádřit veřejně v ČT svůj názor, že Havel byl NEJHORŠÍ PREZIDENT OD DOB VZNIKU ČESKOSLOVENSKA?
• Vydírání a dehonestace - to jsou hlavní nástroje ČT Stohoven, ODS,Lidovců a TOpičů. Stačí se jen trochu kriticky podívat na jejich způsoby v politice, kde podělali co mohli a vinu házejí stále na komunisty. Je to ukázka mizerných charakterů zlodějů.
• NETAJTE PRAVDU! „Před 7 lety zemřel 1 z největších vlastizrádců této země Václav Havel,“ napsal poslanec SPD Mgr. Lubomír Volný na svůj facebook. Bohužel totalitní havloidní stádo by nejraději tohoto poslance ukamenovalo. Inu tato pravda lepšolidem nev...
• LIDI NEVOLTE už ANO-Babiše! Volte jedině SPD a Okamuru! Jediná SPD jako parlamentní strana je opravdu vlastenecká. ANO, ODS, PIRÁTI, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN jsou vlastizrádné strany, souhlasící s členstvím v NATO a EU a s Istanbulskou smlouvu
• Vencoflaška nás nahnal do válkychtivého NATO, místo co by prosadil, aby ČR byla neutrální jako 3výcarsko, Rakousko a Švédsko. Navíc se z něj stal nepřítel srbského lidu, když schválil humanitární bombardování. Byl to odporný pokrytec,lhář a vlastizrádce!
• Šmejdi kteří nám 29 let v koalicích ODS udělali z republiky kolonii, zprasili státní správu a kradli jako straky - nemají co kecat o rozpočtu. Jsou prolhaní jak krysy. Vadí jim obědy pro děti a slevy na jízdném. To se úplně posírají jak šílený Farský.
• Občané by se na dílo Lidovců a TOPičů měli podívat zvláště kriticky. Tito Kalouskovi šmejdi se totiž ohánějí bohem,morálkou a čestností ale sami se chovají jako špinavé ošípané. Lidovci jsou nejhorší nemorální sebranka v ČR historie.
• Ani ten Venca si nezalouží aby se za něho schovávali až tak velké svině z ČT a médií Stohoven. Do očí bijící jsou politici co lezou Vencovi posmrtně do zadnice a štkají před kamerami jaký to byl demokrat. Nebyl - nechal se nakonec úplně zurvit.
• Už 7 let po smrti nejhoršího prezidenta tu vládne havloidní totalita. Kdy už konečně bude moci odpůrce Havla veřejně říct v ČT, bez toho, aby byl lynčován a fyzicky napadán havlovým gestapem, že to byl vlastizrádce?
• Kdy skončí Havloidní totalita v Česku? Kdy už konečně tady zavládne demokracie a budu moci svobodně, bez toho, abych byl lynčován lepšolidmi, vyjádřit veřejně v ČT svůj názor, že Havel byl NEJHORŠÍ PREZIDENT OD DOB VZNIKU ČESKOSLOVENSKA?
• MMF kvuli chazarske junte na Ukrajine zacala porusovat sva vlastni pravidla. Alespon je hned jasne, koho je MMF nastrojem a k cemu slouzi.
• Intenzita vydírání vlády a premiera Babiše dosahuje vrcholu v denních útocích Stohovnařů z ČT a médií Stohoven sloužících 2% bankéřů a výrobců zbraní. Ty opakující se útoky z různých stran živené neziskovkami a mediálními prostituty jsou svinstvo.
• Občané nevolte už ANO-Babiše! Volte jedině SPD a Okamuru! Jediná SPD jako parlamentní strana je opravdu vlastenecká. ANO, ODS, PIRÁTI, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN jsou vlastizrádné strany, souhlasící s členstvím v NATO a EU a s Istanbulskou smlouvu
• MLUVTE PRADU! „Před 7 lety zemřel 1 z největších vlastizrádců této země Václav Havel,“ napsal poslanec SPD Mgr. Lubomír Volný na svůj facebook. Bohužel totalitní havloidní stádo by nejraději tohoto poslance ukamenovalo. Inu tato pravda lepšolidem nevoní!
• Ja bych tvrzeni FT poopravil. Soros je osobnosti h.jzla roku. A nejen roku, ale prinejmensim poslednich desetileti. Tak "uspesneho",ze jej za h.jzla povazuji i mnozi jeho soukmenovci v Israeli. A za "osobnost" marxista Corbyn v GB.
• Havel se hodí kde jakým šmejdům k adoraci systému který se proslavil neuvěřitelným kradením ,korupcí a sprasením státní správy. Nešlo o budování státu - ale o dělení kořisti mezi šmejdy,kmotry,církev a západní velmoci. To je prý obrana demokracie.
• Lidi, nevolte už Babiše! Volte jedině SPD a Okamuru! Jediná SPD jako parlamentní strana je opravdu vlastenecká. ANO, ODS, PIRÁTI, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN jsou vlastizrádné strany, souhlasící s členstvím v NATO a EU a s Istanbulskou smlouvu
• PRAVTE PRAVDU! „Před 7 lety zemřel 1 z největších vlastizrádců této země Václav Havel,“ napsal poslanec SPD Mgr. Lubomír Volný na svůj facebook. Bohužel totalitní havloidní stádo by nejraději tohoto poslance ukamenovalo. Inu tato pravda lepšolidem nev...
• Rekneme to jinak. Projev VH z r. 1989 se od projevu VH o par let pozdeji vyznamne lisil obsahem. Pri pohledu zpet to byly projevy schizofrenika. Jak v pohledu na spolecenske zrizeni tak na pakty a vojenske zasahy v zahranici.
• Jak dlouho bude Havloidní totalita svírat Česko? Kdy už konečně tady zavládne demokracie a budu moci svobodně, bez toho, abych byl lynčován lepšolidmi, vyjádřit veřejně v ČT svůj názor, že Havel byl NEJHORŠÍ PREZIDENT OD DOB VZNIKU ČESKOSLOVENSKA?
• Podporou Ukrajinských nácků a fašistů podporují šmejdi z EU řešení konfliktu na Ukrajině prostřednictvím války. Ta může začít provokací Benderovců. Oni nemají jinou možnost. S mírovým budováním Ukrajiny se vůbec nepočítá.
• Pokud Babišova vláda po uprchlickém paktu odsouhlasí i migrační pakt a Istanbulskou smlouvu, pak je celá vláda vlastizrádná! Občané bděte a nezapomeňte při nejblizších volbách nevolit vlastizrádce z ANO, ODS, PIRÁTŮ, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN!
• Slyšte pravdu: „Před 7 lety zemřel 1 z největších vlastizrádců této země Václav Havel,“ napsal poslanec SPD Mgr. Lubomír Volný na svůj facebook. Bohužel totalitní havloidní stádo by nejraději tohoto poslance ukamenovalo. Inu tato pravda lepšolidem nevoní!